Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Телевізор 32" Sumato 32HTS03, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV, DVB-T2/C, HDMI, USB, VESA 200x100
| Производитель | Sumato |
| Smart TV | є |
| Вага з підставкою | 3.75 кг |
| Вага без підставки | 3.6 кг |
| Тип | LED |
| Діагональ екрана | 32" |
| Роздільна здатність | 1366 x 768 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Операційна система | Android TV |
| Потужність динаміків | 2 x 8 Вт |
| HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| LAN-порт | є |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Bluetooth | немає |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| VESA | 200x100 |
| Колір рамки | чорний |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 730x470x225 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 730x434x85 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор 32" Sumato 32HTS03, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV, DVB-T2/C, HDMI, USB, VESA 200x100
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор 32" Sumato 32HTS03, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV, DVB-T2/C, HDMI, USB, VESA 200x100
[[ getCurrentDecimal('6705') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6705') ]] ₴
