Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Телевізор 32" Xiaomi Mi TV A 32 2026, Black, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV (Google TV), DVB-T2/C/S2, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 3xHDMI, USB, 2x10 Вт, VESA 200x100 (1139932)
| Производитель | |
| Smart TV | є |
| Тип | LED |
| Діагональ екрана | 32" |
| Роздільна здатність | 1366 x 768 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Операційна система | Google TV |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| HDMI | 3 |
| Кількість USB | 1 |
| LAN-порт | є |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Bluetooth | є |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| VESA | 200x100 |
| Особливості | голосовий набір |
| Енергоспоживання (в роботі) | 75 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір рамки | чорний |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 719х198х469 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 719х61х425 мм |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Вага без підставки | 3.1 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор 32" Xiaomi Mi TV A 32 2026, Black, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV (Google TV), DVB-T2/C/S2, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 3xHDMI, USB, 2x10 Вт, VESA 200x100 (1139932)
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор 32" Xiaomi Mi TV A 32 2026, Black, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV (Google TV), DVB-T2/C/S2, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 3xHDMI, USB, 2x10 Вт, VESA 200x100 (1139932)
[[ getCurrentDecimal('9407') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8926') ]] ₴
