Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Телевізор 43" OzoneHD 43FSN93T2, LED Full HD 1920x1080 60Hz, Smart TV, DVB-T2, HDMI, USB, Vesa 200x200
| Производитель | |
| Smart TV | є |
| Тип | LED |
| Діагональ екрана | 43" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1500:1 |
| Операційна система | Android TV |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| HDMI | 2 |
| Кількість USB | 2 |
| LAN-порт | є |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Bluetooth | немає |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| VESA | 200x200 |
| Особливості | безрамковий |
| Енергоспоживання (в роботі) | 75 Вт |
| Колір рамки | чорний |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 960x607x206 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 960x560x70 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор 43" OzoneHD 43FSN93T2, LED Full HD 1920x1080 60Hz, Smart TV, DVB-T2, HDMI, USB, Vesa 200x200
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор 43" OzoneHD 43FSN93T2, LED Full HD 1920x1080 60Hz, Smart TV, DVB-T2, HDMI, USB, Vesa 200x200
[[ getCurrentDecimal('10578') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10519') ]] ₴
