Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Телевізор 43" Xiaomi Mi TV A Pro 43 2026, Black, LED, 3840x2160, 60 Гц, Smart TV (Google TV), DVB-T2/C/S2, 2 x 10 Вт, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 3xHDMI, 2xUSB, VESA 100x200 мм
| Производитель | |
| Smart TV | є |
| Тип | LED |
| Діагональ екрана | 43" |
| Роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Операційна система | Google TV |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| HDMI | 3 |
| Кількість USB | 2 |
| LAN-порт | є |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Bluetooth | є |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| VESA | 100x200 |
| Особливості | голосовий набір |
| Енергоспоживання (в роботі) | 95 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір рамки | чорний |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 957.2x244.4x609.8 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 957.2x79.7x558.8 мм |
| Вага з підставкою | 7 кг |
| Вага без підставки | 6.8 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор 43" Xiaomi Mi TV A Pro 43 2026, Black, LED, 3840x2160, 60 Гц, Smart TV (Google TV), DVB-T2/C/S2, 2 x 10 Вт, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 3xHDMI, 2xUSB, VESA 100x200 мм
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор 43" Xiaomi Mi TV A Pro 43 2026, Black, LED, 3840x2160, 60 Гц, Smart TV (Google TV), DVB-T2/C/S2, 2 x 10 Вт, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 3xHDMI, 2xUSB, VESA 100x200 мм
[[ getCurrentDecimal('17700') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17700') ]] ₴
