Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Телевізор 55" Xiaomi Mi TV A Pro 55 2026, Dark Gray, QLED, 3840x2160, 60Hz, Google TV, DVB-T2/S2/C, Bluetooth, Wi-Fi, LAN, 3xHDMI, USB, 2 x 10 Вт, VESA 200x300 (1142393)
| Производитель | |
| Smart TV | є |
| Тип | QLED |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Операційна система | Google TV |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| HDMI | 3 |
| Кількість USB | 1 |
| LAN-порт | є |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Bluetooth | є |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| VESA | 300x200 |
| Особливості | голосовий набір |
| Енергоспоживання (в роботі) | 130 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір рамки | темно-сірий |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 1226x312x770 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1226x76x711 мм |
| Вага з підставкою | 9.2 кг |
| Вага без підставки | 9.1 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор 55" Xiaomi Mi TV A Pro 55 2026, Dark Gray, QLED, 3840x2160, 60Hz, Google TV, DVB-T2/S2/C, Bluetooth, Wi-Fi, LAN, 3xHDMI, USB, 2 x 10 Вт, VESA 200x300 (1142393)
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор 55" Xiaomi Mi TV A Pro 55 2026, Dark Gray, QLED, 3840x2160, 60Hz, Google TV, DVB-T2/S2/C, Bluetooth, Wi-Fi, LAN, 3xHDMI, USB, 2 x 10 Вт, VESA 200x300 (1142393)
[[ getCurrentDecimal('24414') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('24414') ]] ₴
