Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Телевізор Satelit 32H8001ST
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1366 x 768 |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип телевизора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Контрастність | 1200:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | Mali-450 |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Операційна система | Android 13 |
| Енергоспоживання | 48 Вт |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200х150мм) |
| Розміри з підставкою | 720x70x470 мм |
| Розміри без підставки | 720x70x420 мм |
| Вага з підставкою | 5 кг |
| Вага без підставки | 3.5 кг |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор Satelit 32H8001ST
0.0
Всего отзывов:0