Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Телевiзор Tesla 32E635BHS
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевiзор Tesla 32E635BHS
| Производитель | |
| Вес | 3.5 кг |
| Разрешение экрана | HD (1366x768) |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Тип телевизора | |
| Smart TV | зі Smart TV |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| VESA | 100 х 100 |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Wi-Fi | є |
| Bluetooth | є |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Підтримка HDR | немає |
| Операційна система | Android TV |
| Колірне виконання | чорний |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720х423х81 мм |
Читать полностью
Сховати
Описание Телевiзор Tesla 32E635BHS
Телевізор Tesla 32E635BHS Телевізор Tesla 32E635BHS - розумний домашній гаджет для всієї родини. Сучасний пристрій з багатим функціоналом відкриває нові можливості перед користувачами. Телевізор Tesla 32E635BHS дасть змогу відтворити будь-який розважальний та освітній контент на екрані зручного розміру з приголомшливим звуком і якістю зображення! Android TV 11 для безмежного доступу Функція Smart TV на ОС Android TV 11 у моделі Tesla 32E635BHS розширює можливості телевізора під час перегляду контенту на різних платформах. У ваш телевізор уже інтегровані такі відомі майданчики, як Netflix, Prime Video і Youtube з повною підтримкою Google. Дистанційне керування телевізором стало в рази простіше завдяки розумному Google Асистенту. Дизайнерське рішення та розміри Модель телевізора 32E635BHS від бренду Tesla виконана в класичному чорному кольорі, який відмінно доповнить інтер'єр приміщення. Контур виглядає як стильна тонка рама картини, тому пристрій матиме привабливий вигляд на будь-якому тлі. Габарити моделі разом з підставкою становлять 720x470x182 мм: для таких параметрів місце знайдеться навіть на кухні або в спальні. Екран і його технічні характеристики Тепер перегляд кіно у вашій оселі може вийти на новий рівень завдяки діагоналі екрана в 32 дюйми. З телевізором Tesla 32E635BHS дуже просто зануритися у світ фантазій з роздільною здатністю HD. Висока якість зображення дасть змогу насолодитися деталізованою картинкою та повною глибиною кольорової палітри. Додаткові можливості Функція Chromecast дасть змогу керувати пристроєм з будь-якого приміщення в будинку. Такою ж опцією наділений Bluetooth-пульт, за допомогою якого можна перемикати канали, змінювати плейлисти, запускати фільми з тієї кімнати, де ви перебуваєте на цю мить!
Отзывы и вопросы о - Телевiзор Tesla 32E635BHS
0.0
Всего отзывов:0