Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Теплий спортивний костюм у техніці тай-дай - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Теплий спортивний костюм у техніці тай-дай - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | тай-дай |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | з капюшоном |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | 56см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см |
| Ширина по стегнам | 64см |
| Довжина по боковому шву, см | 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 79см |
| Ширина по талії/поясу, см | 32см |
Читать полностью
Сховати
Описание Теплий спортивний костюм у техніці тай-дай - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Теплий спортивний костюм у техніці тай-дай — стильна та комфортна модель для прохолодної пори року з яскравим акцентом. Костюм має елементи "вареного" ефекту, які підсилюють стиль тай-дай та роблять образ більш трендовим і виразним. Вільний фасон дарує свободу рухів і створює розслаблений, трендовий силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Теплий спортивний костюм у техніці тай-дай - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0