Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Точильний верстат GTM NBG-200F
| Производитель | |
| Вес | 9.5 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 16 мм |
| Количество дисков | 2 шт |
| Габариты | 372x285x265 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диаметр диска | 200 мм |
| Защитный экран | Да |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Вага | 9.5 |
| Діаметр посадкового отвору | 16 |
| Кількість дисків | 2 |
| Товщина диска | 20 |
| Количество оборотов холостого хода | 2980 об/мин |
| Комплектация | Точило GTM NBG-200F<br /> Круг зерно 60<br /> Круг зерно 36<br /> Защитное стекло - 2 шт |
| Мощность, Вт | 350 |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |
| Тип двигуна | Бесщеточный |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Толщина диска | 20 мм |
Читать полностью
Сховати
Описание Точильний верстат GTM NBG-200F
Точильний верстат GTM NBG-200F Представляємо до уваги універсальний електричний точильний апарат GTM NBG-200F, оснащений парою високоякісних абразивних дисків. Цей девайс, здатний обробляти вироби будь-якої твердості, ідеально підходить для точної роботи із заточування кухонних та столярних ножів, рубанків та іншого спеціалізованого інструменту. Працює від стандартної домашньої мережі в 220 В, притому залишаючись економічним із споживанням всього 350 Вт. Точило GTM переваги: Ергономічний верстат для заточування ножів та інструментів побутового призначення Міцний безщітковий асинхронний мотор на 350 Вт для тривалого терміну служби Два попередньо встановлені абразивні диски з діаметром 200 мм і зернистістю 60 і 36 забезпечують ефективне заточування Простота в обслуговуванні та заміні робочих дисків Цілісновідлиті захисні кожухи з алюмінію на дисках Іскрозахисні прозорі екрани для безпечної роботи Стійкий та надійний металевий каркас Мінімізований рівень шуму та вібрацій за рахунок високоякісного підшипникового елемента Аварійний вимикач захищений від попадання пилу та розташований на передній панелі корпусу Віброізолюючі гумові підніжки для стабільності Передбачені спеціальні отвори для кріплення верстата до робочої поверхні болтами. Ручний точильний агрегат GTM NBG-200F, що поєднує продуктивність 2950 об/хв і максимальний діаметр диска 200 мм, є надійним пристроєм для точила майстра. З його допомогою підтримання гостроти інструментів стає швидким та ефективним процесом. Купити точило GTM можна на сайті.
Отзывы и вопросы о - Точильний верстат GTM NBG-200F
0.0
Всего отзывов:0
Точильний верстат GTM NBG-200F
[[ getCurrentDecimal('2670') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2498') ]] ₴