Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Тостер Ardesto T-F450B
В наличии
Код:003155464
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Тостер Ardesto T-F450B
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 1.5 кг |
| Функция подогрева | |
| Материал корпуса | |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Функция размораживания | Да |
| Тип керування | електронно-механічне |
| Потужніть | 800 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Габарити | 31 х 20 х 19 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для бутербродів |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Тостер Ardesto T-F450B
0.0
Всего отзывов:0