Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Тостер Ardesto T-F450B
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 1.5 кг |
| Функція підігріву | |
| Матеріал корпусу | |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Функція розморожування | Так |
| Тип керування | електронно-механічне |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Габарити | 31 х 20 х 19 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для бутербродів |
| Потужніть | 800 Вт |
Читати повністю
Сховати
Опис Тостер Ardesto T-F450B
Тостер ARDESTO – стильний помічник на кухні, який має потужність 780–930 Вт. Завдяки двом слотам та автоматичному центруванню можна приготувати два рівномірно обсмажені тости одночасно. 7 ступенів обсмажування, функції підігрівання, розморожування та автоматичного подавання скибочок забезпечують комфорт і зручність приготування. Завдяки системам захисту від застрягання Anti-jam і перегрівання, а також функції скасування для миттєвого припинення готування користування пристроєм є безпечним і простим. Знімний піддон для крихт і нековзна основа зумовлюють практичність. Тип керування: електронно-механічне Потужніть: 800 Вт Кількість відділень: 2 відділення для тостів Кількість ступенів підсмажування: 7 Матеріал корпусу: пластик Функція підігріву: так Функція розморожування: так Габарити: 31 х 20 х 19 см Вага: 1.5 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Тостер Ardesto T-F450B
0.0
Всього відгуків:0