Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Тостер Magio МG-286
| Производитель | |
| Вес | 1.1 кг |
| Функция подогрева | |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Функция размораживания | Да |
| Тип керування | електронно-механічне |
| Потужніть | 715 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 6 |
| Габарити | 26 х 19 х 16 см |
| Колір | червоний |
| Також шукають | для бутербродів |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Тостер Magio МG-286
0.0
Всего отзывов:0