Ударный аккумуляторный гайкокрут GTM IWC18/320BL безщеточный
продано - 0 шт.
0 шт.
В наличии
GTM IWC18/320BL - безщітковий гайкокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. Інструмент призначений для роботи з ударними торцевими головками з посадковим квадратом 1/2". Редуктор у даній моделі металевий у повністю металевому корпусі. Максимальний крутний момент затягування в гайкокруті становить 320 Н*м. Також є перемикач імпульсного режиму, для більш акуратної роботи з болтами.
  • Інструмент професійного класу
  • Безщітковий двигун
  • 1/2" - розмір квадрата для торцевих головок
  • 320 Н*м - максимальний крутний момент
  • Імпульсний режим
  • Реверс
  • Прогумована рукоятка
  • LED-підсвічування
Комплектація:
  • Гак для носіння на поясі
  • Акумулятор Li-Ion 18 В 4 А*год - 2 шт
  • Зарядний пристрій 18 В 4 А
  • Торцеві головки 17 мм, 19 мм, 21 мм