Ultracell UCG100-12 100А•ч 12В гелевая Свинцево-кислотна акумуляторна батарея
продано - 0 шт.
0 шт.
Нет в наличии
тип клем - F10; тип батареї – GEL (гелевий); напруга – 12 V; внутрішній опір – 5.9 мОм; ємність – 100Ah.