Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Утеплені жіночі лосини зі штрипками - чорний цвет, M (є розміри)
В наличии
Код:003941670
Характеристики Утеплені жіночі лосини зі штрипками - чорний цвет, M (є розміри)
| Производитель | |
| Международный размер | M |
| Цвет | Черный |
| Стан | Нове |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовна |
| Фасон | приталений |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Дайвінг |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Лосини |
| Ширина по стегнам | XS - 32см; S - 33см; M - 34см; L - 35см |
| Довжина по боковому шву, см | XS - 81см; S - 82см; M - 83см; L - 84см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 60см; S - 61см; M - 62см; L - 63см |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 31см; S - 32см; M - 33см; L - 34см |
Читать полностью
Сховати
Описание Утеплені жіночі лосини зі штрипками - чорний цвет, M (є розміри)
Утеплені жіночі лосини зі штрипками — комфортна та практична модель для прохолодної пори. Лаконічний однотонний дизайн робить їх універсальними, а облягаючий силует підкреслює фігуру та додає образу акуратності.
Лосини виготовлені з еластичної тканини, яка добре тягнеться, забезпечує зручну посадку та повторює контури тіла, не обмежуючи рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Утеплені жіночі лосини зі штрипками - чорний цвет, M (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Утеплені жіночі лосини зі штрипками - чорний цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1040') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('884') ]] ₴