Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Ваги кухонні Ardesto SCK-893PASTA
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.45 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Измерение объема жидкости | |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | фунт |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Матеріал чаші | скло |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 2 х ААА |
| Габарити | 240 х 150 х 18 мм |
| Колір | різнокольоровий |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Ardesto SCK-893PASTA
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Ardesto SCK-893PASTA
[[ getCurrentDecimal('416') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('414') ]] ₴