Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Beurer KS 19 fresh
В наличии
Код:002628519
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Beurer KS 19 fresh
| Производитель | |
| Вес | 0.9 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Індикатор перевантаження | так |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Тип | електронні |
| Живлення | батарейка |
| Одиниці вимірювання | г |
| Тип керування | сенсорне |
| Колір | зелений |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Градація | 1 г |
| Габарити | 200 х 145 х 16 мм |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Beurer KS 19 fresh
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Beurer KS 19 fresh
[[ getCurrentDecimal('1261') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1254') ]] ₴