Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Ваги кухонні Beurer KS 19 fresh
| Виробник | |
| Вага | 0.9 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Індикатор перевантаження | так |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Тип | електронні |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Тип керування | сенсорне |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Габарити | 200 х 145 х 16 мм |
| Колір | зелений |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Beurer KS 19 fresh
Ваги кухонні BEURER KS 19 допоможуть точно встановити вагу продуктів і чудово підійдуть для зважування найрізноманітніших продуктів харчування, у тому числі круп, фруктів і овочів. Зручність використання забезпечує легко читаємий рідкокристалічний дисплей з великими цифрами, сенсорне управління і функція автоматичного відключення. Ці ваги відносяться до типу «безчашних», тому оснащені корисною функцією скидання ваги тари, завдяки якій Ви можете порахувати чистий вагу продукту.Ваги кухонні BEURER KS 19 мають невеликий розмір і привабливий сучасний дизайн, виконаний в стильному чорному кольорі, завдяки якому цими вагами користуватися особливо приємно. Ваги нададуть можливість зважувати до 5 кг з точністю вимірювання до 1 грама. Купуйте ваги кухонні BEURER KS 19 за нашою привабливою ціною і Ви отримаєте чудовий аксесуар для будь-якої господині на кухні. Тип: електронні Конструкція: з плоскою платформою Максимальна вага зважування: 5 кг Градація: 1 г Одиниці вимірювання: г Матеріал корпуса: загартоване скло Тип керування: сенсорне Дисплей: РК-дисплей Функція тарокомпенсація: так Індикатор перевантаження: так Живлення: батарейка Елемент живлення: CR2032 Габарити: 200 х 145 х 16 мм Вага: 0.9 кг Колір: зелений
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Beurer KS 19 fresh
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Beurer KS 19 fresh
[[ getCurrentDecimal('1258') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1112') ]] ₴