Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
В наличии
Код:002131024
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
| Производитель | |
| Вес | 0.32 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Тип | електронні |
| Габарити | 220 х 145 х 22 мм |
| Живлення | батарейка |
| Градація | 1 г |
| Тип керування | сенсорне |
| Колір | сріблястий |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
[[ getCurrentDecimal('491') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('444') ]] ₴