Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
| Виробник | |
| Вага | 0.32 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Габарити | 220 х 145 х 22 мм |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
Компактні кухонні ваги EKS001 від компанії Esperanza з максимальним навантаженням в 5 кг і кроком вимірювання 1 грам, обладнані плоскою платформою з міцної металевої пластини, і дають змогу вибирати одиниці вимірювання та обнулювати тару.
У моделі використовується добре видимий цифровий дисплей із підсвіткою синього кольору. Як елементи живлення використовуються дві батарейки типу ААА (не постачаються в комплекті).
Тип: електронні Конструкція: з плоскою платформою Максимальна вага зважування: 5 кг Градація: 1 г Матеріал корпуса: метал Тип керування: сенсорне Дисплей: РК-дисплей Функція тарокомпенсація: так Індикатор перевантаження: так Індикація низького заряду батареї: так Живлення: батарейка Елемент живлення: 3 х ААА Габарити: 220 х 145 х 22 мм Вага: 0.32 кг Колір: сріблястийВідгуки та питання про - Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
[[ getCurrentDecimal('415') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('414') ]] ₴