Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Gorenje KT10ORAB
В наличии
Код:002147848
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Gorenje KT10ORAB
| Производитель | |
| Вес | 0.7 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 10 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | фунт |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Особливості | автовідключення |
| Габарити | 218 х 170 х 20 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Gorenje KT10ORAB
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Gorenje KT10ORAB
[[ getCurrentDecimal('1246') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1245') ]] ₴