Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Ваги кухонні Gorenje KT10ORAB
| Виробник | |
| Вага | 0.7 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Градація | 1 г |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 10 кг |
| Одиниці вимірювання | фунт |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Тип керування | сенсорне |
| Особливості | автовідключення |
| Габарити | 218 х 170 х 20 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Gorenje KT10ORAB
Функція «Тара»Зручне зважування. Ця корисна функція допомагає точно зважувати інгредієнти. Встановіть миску на ваги і натисніть на кнопку тари, щоб обнулити вагу. З цією функцією можна зважувати всі інгредієнти для страви в одній мисці.XXLНавантаження до 10 кг. Поверхня із загартованого скла витримує навантаження до 10 кілограмів, і вага яскраво відображається на світлодіодному дисплеї. Тип: електронні Конструкція: з плоскою платформою Максимальна вага зважування: 10 кг Градація: 1 г Одиниці вимірювання: г Одиниці вимірювання: кг Одиниці вимірювання: унція Одиниці вимірювання: фунт Матеріал корпуса: загартоване скло Тип керування: сенсорне Дисплей: РК-дисплей Функція тарокомпенсація: так Індикатор перевантаження: так Індикація низького заряду батареї: так Живлення: батарейка Елемент живлення: 3 х ААА Особливості: автовідключення Габарити: 218 х 170 х 20 мм Вага: 0.7 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Gorenje KT10ORAB
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Gorenje KT10ORAB
[[ getCurrentDecimal('1247') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1168') ]] ₴