Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
В наличии
Код:002623176
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
| Производитель | |
| Вес | 0.42 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Измерение объема жидкости | |
| Тип керування | кнопки |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Колір | чорний |
| Індикатор перевантаження | так |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип | електронні |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Габарити | 22 х 16 х 2 см |
| Також шукають | недорогі |
| Особливості | облік тари |
| Одиниці вимірювання | кг |
| Живлення | Li-ion |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Конструкція | з плоскою платформою |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
[[ getCurrentDecimal('796') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('796') ]] ₴