Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
| Виробник | |
| Вага | 0.42 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Вимірювання об'єму рідини | |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | мл |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип керування | кнопки |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | Li-ion |
| Особливості | облік тари |
| Габарити | 22 х 16 х 2 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
Ваги кухонні KES-045UB GRUNHELM – виготовлені з міцного матеріалу – загартованого скла та abs-пластику, що робить їх дуже надійними та довговічними. Це дозволяє використовувати їх щодня без ризику пошкодження. Крім того, вони легко очищаються і не займають багато місця на кухонному столі чи шафці. Такі кухонні ваги необхідні для будь-якої господині або кухаря, які прагнуть точності та зручності в процесі приготування їжі. Оснащені індикатором навантаження, а також індикатором низького заряду батареї. Максимальна вага – 5 кг.
Тип: електронні Конструкція: з плоскою платформою Максимальна вага зважування: 5 кг Градація: 1 г Одиниці вимірювання: г Одиниці вимірювання: кг Одиниці вимірювання: мл Матеріал корпуса: пластик Тип керування: кнопки Дисплей: РК-дисплей Функція тарокомпенсація: так Вимірювання об'єму рідини: так Індикатор перевантаження: так Індикація низького заряду батареї: так Живлення: Li-ion Особливості: автовідключення Особливості: вибір одиниць вимірювання Особливості: зарядка порт USB/Type-C Особливості: облік тари Габарити: 22 х 16 х 2 см Вага: 0.42 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
[[ getCurrentDecimal('844') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('844') ]] ₴