Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Hölmer HSK-2105WD
В наличии
Код:003566326
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Hölmer HSK-2105WD
| Производитель | |
| Вес | 0.24 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г |
| Матеріал корпуса | дерево |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 2 х ААА |
| Особливості | батарейки в комплекті |
| Габарити | 21.5x15x1.8 см |
| Колір | дерево |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Hölmer HSK-2105WD
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Hölmer HSK-2105WD
[[ getCurrentDecimal('410') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('382') ]] ₴