Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Ваги кухонні Hölmer HSK-2105WD
| Виробник | |
| Вага | 0.24 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г |
| Матеріал корпуса | дерево |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Габарити | 21.5x15x1.8 см |
| Колір | дерево |
| Також шукають | недорогі |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 2 х ААА |
| Особливості | батарейки в комплекті |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Hölmer HSK-2105WD
Електронні кухонні ваги Hölmer HSK-2105WD – натуральний стиль і бездоганна точність! Поєднання природної естетики дерева та високоточної електроніки робить ваги Hölmer HSK-2105WD незамінним помічником на вашій кухні. Вони стануть стильним доповненням інтер’єру та забезпечать максимальну точність зважування до 1 грама. Тип: електронні Конструкція: з плоскою платформою Максимальна вага зважування: 5 кг Градація: 1 г Одиниці вимірювання: г Матеріал корпуса: дерево Тип керування: сенсорне Дисплей: РК-дисплей Функція тарокомпенсація: так Індикатор перевантаження: так Індикація низького заряду батареї: так Живлення: батарейка Елемент живлення: 2 х ААА Особливості: автовідключення Особливості: батарейки в комплекті Габарити: 21.5x15x1.8 см Вага: 0.24/0.35 кг (нетто/брутто) Колір: дерево
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Hölmer HSK-2105WD
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Hölmer HSK-2105WD
[[ getCurrentDecimal('427') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('426') ]] ₴