Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги підлогові Tefal BM9670S1
В наличии
Код:002623489
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги підлогові Tefal BM9670S1
| Производитель | |
| Вес | 3.4 кг |
| Точность измерения | 50 грамм |
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | діагностичні |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діагностичні вимірювання | частка м'язової маси |
| Живлення | акумулятор |
| Додаткові функції | автоматичне відключення |
| Матеріал | загартоване скло |
| Габарити | 2,1 х 32 x 32 см |
| Техніка включення | automatic switch-on |
| Колір | чорний |
| Особливості | автоматичне включення / відключення |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги підлогові Tefal BM9670S1
0.0
Всего отзывов:0
Ваги підлогові Tefal BM9670S1
[[ getCurrentDecimal('4814') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4417') ]] ₴