Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Ваги підлогові Tefal BM9670S1
| Виробник | |
| Вага | 3.4 кг |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | діагностичні |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діагностичні вимірювання | частка м'язової маси |
| Живлення | акумулятор |
| Додаткові функції | автоматичне відключення |
| Матеріал | загартоване скло |
| Габарити | 2,1 х 32 x 32 см |
| Техніка включення | automatic switch-on |
| Особливості | автоматичне включення / відключення |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги підлогові Tefal BM9670S1
Вимірюйте 14 показників тіла за допомогою ультраінтуїтивного мобільного додатку GoodVibes. Дізнайтеся більше про своє тіло і подбайте про здоров'я та красу.
Відстежуйте свій прогрес і досягайте цілей
Легко візуалізуйте свій прогрес завдяки зручним для читання інформаційним панелям, доступним у безплатному застосунку, під'єднаному через Bluetooth.
Необмежена кількість користувачів
Програмування на велику кількість користувачів - це ідеально, щоб підтримувати форму разом із сім'єю та друзями. Єдиним обмеженням є пам'ять вашого телефону!
Синхронізуйте свої додатки
Для додаткової зручності синхронізуйте свій застосунок із Google Fit, Apple Health та Fitbit.
Легко зчитувати показники
Великий дисплей з підсвічуванням і цифрами 23 мм дає змогу вам легко стежити за своїм прогресом.
Гарний дизайн
Широка скляна платформа представляє класичний дизайн у сріблі з видимими електродами та ідеальними розмірами.
Для всіх форм і розмірів
Витримують вагу до 180 кг і мають градацію 50 г для точного зважування всіх форм і розмірів.
Зручно заряджати
До комплекту входить USB-кабель, щоб ви завжди легко могли зарядити ваги.
Тип роботи: електронні Призначення: діагностичні Максимальне навантаження: 180 кг Точність вимірювання: 50 г Діагностичні вимірювання: кількість рідини Діагностичні вимірювання: рівня метаболізму (BMR) Діагностичні вимірювання: частка жирової тканини Діагностичні вимірювання: частка кісткової маси Діагностичні вимірювання: частка м'язової маси Живлення: акумулятор Додаткові функції: Bluetooth Додаткові функції: індикація перевантаження Додаткові функції: автоматичне відключення Матеріал: загартоване скло Вага: 3.4 кг Габарити: 2,1 х 32 x 32 см Техніка включення: automatic switch-on Особливості: Bluetooth Особливості: прорезинені ніжки Колір: чорний Особливості: автоматичне включення / відключенняВідгуки та питання про - Ваги підлогові Tefal BM9670S1
[[ getCurrentDecimal('4507') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4507') ]] ₴