Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Країна | Китай |
| Колір | чорний |
| Довжина (см) | 8.5 |
| Діаметр (см) | 5 |
| Матеріал | силікон, пластик |
| Марка/Лінія | Orion/You2Toys |
| Довжина | 8 - 11.9 см |
| Діаметр | від 5 см |
Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Країна | Китай |
| Колір | чорний |
| Довжина (см) | 8.5 |
| Діаметр (см) | 5 |
| Матеріал | силікон, пластик |
| Марка/Лінія | Orion/You2Toys |
| Довжина | 8 - 11.9 см |
| Діаметр | від 5 см |