Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Країна | Китай |
| Колір | прозорий |
| Довжина (см) | 12.5 |
| Діаметр (см) | 7.5 |
| Матеріал | полівінілхлорид, пластик |
| Живлення | не вимагається |
| Марка/Лінія | Orion/You2Toys |
| Довжина | 12 - 15.9 см |
| Діаметр | від 5 см |
Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Країна | Китай |
| Колір | прозорий |
| Довжина (см) | 12.5 |
| Діаметр (см) | 7.5 |
| Матеріал | полівінілхлорид, пластик |
| Живлення | не вимагається |
| Марка/Лінія | Orion/You2Toys |
| Довжина | 12 - 15.9 см |
| Діаметр | від 5 см |