Маркетплейс твоей Страны![]()
Велюровий спортивний костюм із худі та прямими штанами - кремовий цвет, M (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887397
Характеристики Велюровий спортивний костюм із худі та прямими штанами - кремовий цвет, M (є розміри)
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | з капюшоном |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Велюр |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 61см; M - 61см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 77см; M - 78см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 66см; M - 68см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 46см |
| Ширина по стегнам | S - 66см; M - 68см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 108см; M - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 79см; M - 80см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 37см; M - 38см |
Читать полностью
Сховати
Описание Велюровий спортивний костюм із худі та прямими штанами - кремовий цвет, M (є розміри)
Велюровий спортивний костюм із худі та прямими штанами — стильний і комфортний варіант для повсякденного гардероба. Однотонна модель у вільному крої виглядає лаконічно та водночас ефектно, а м’який велюр надає образу затишку й легкої розкоші.
Худі з капюшоном на блискавці доповнене зручними передніми кишенями, манжетами на рукавах і внизу виробу, що забезпечують гарну посадку та комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Велюровий спортивний костюм із худі та прямими штанами - кремовий цвет, M (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Велюровий спортивний костюм із худі та прямими штанами - кремовий цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2800') ]] ₴