Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Стиль | спорт-шик |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | з капюшоном |
| Тканина | Велюр |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | 44см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 55см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
| Ширина по стегнам | 56см |
| Довжина по боковому шву, см | 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 77см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36см |
Характеристики Велюровий спортивний костюм із коротким худі та широкими штанами - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003919323