Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Вельветова однотонна сорочка оверсайз - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887048
Характеристики Вельветова однотонна сорочка оверсайз - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | Пуговицы |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Молочный |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | сорочка |
| Тканина | Вельвет |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 73см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66см |
| Довжина по спинці, см | 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44см |
Читать полностью
Сховати
Описание Вельветова однотонна сорочка оверсайз - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Вельветова однотонна сорочка oversize — стильна та універсальна модель із виразною фактурою, яка додає образу затишку та сучасного характеру. М’який вельвет приємний до тіла та виглядає особливо ефектно завдяки легкому рельєфу тканини. Прямий вільний фасон створює невимушений силует і гарно підходить для різних типів фігури.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Вельветова однотонна сорочка оверсайз - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Вельветова однотонна сорочка оверсайз - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1190') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1012') ]] ₴