Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Молочний |
| Состояние | Нове |
| Международный размер | M |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% поліестер |
| Фасон | багі |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Вельвет |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | M - 56см; L - 58см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 97см; L - 97см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 66см; L - 66см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 35см; L - 36см |
Товар не доступен
Характеристики Вельветові штани з декоративними швами - молочний цвет, M (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика