Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Вентилятор Ardesto FN-HY-110TURBO
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.3 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | настільний |
| Рекомендована площа обслуговування | 5 м² |
| Максимальна потужність | 85 Вт |
| Додаткові характеристики | підсвітка |
| Управління | електронне |
| Функції | акумуляторний |
| Габарити | 12.6 х 10 х 3.9 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Вентилятор Ardesto FN-HY-110TURBO
0.0
Всего отзывов:0
Вентилятор Ardesto FN-HY-110TURBO
[[ getCurrentDecimal('1895') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1895') ]] ₴