Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Вентилятор Ardesto FNM-X2G
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 9.6 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Металл Пластик |
| Колір | золотий |
| Габарити | 1290 х 450 х 400 мм |
| Функції | таймер |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Додаткові характеристики | світловий індикатор |
| Управління | пульт ДУ |
| Можливість регулювання | по висоті |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Вентилятор Ardesto FNM-X2G
0.0
Всего отзывов:0