Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 9.6 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Металл Пластик |
| Функції | таймер |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вид | лопатевий |
| Діаметр | 40 см |
| Габарити | 1290 х 450 х 400 мм |
| Кількість лопатей | 3 |
| Тип | підлоговий |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Управління | електронне |
| Додаткові характеристики | дисплей |
| Можливість регулювання | у напрямку потоку повітря |