Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887069
Характеристики В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 22см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 1см |
Читать полностью
Сховати
Описание В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язана футболка-поло — стильна та зручна модель, що поєднує класичні елементи та сучасний вільний крій. М’яка в’язана тканина приємна до тіла та забезпечує комфорт протягом дня.
Модель має комірець та планку з ґудзиками під комірцем, що додає виробу елегантного вигляду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('860') ]] ₴