Маркетплейс твоєї Країни![]()
В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887069
Характеристики В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 22см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 1см |
Читати повністю
Сховати
Опис В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язана футболка-поло — стильна та зручна модель, що поєднує класичні елементи та сучасний вільний крій. М’яка в’язана тканина приємна до тіла та забезпечує комфорт протягом дня.
Модель має комірець та планку з ґудзиками під комірцем, що додає виробу елегантного вигляду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
В'язана футболка-поло із ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('860') ]] ₴