Маркетплейс твоей Страны![]()
В'язане коротке поло з контрастним комірцем - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887118
Характеристики В'язане коротке поло з контрастним комірцем - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Фасон | поло |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | 35см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 49см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
Читать полностью
Сховати
Описание В'язане коротке поло з контрастним комірцем - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане коротке поло з контрастним комірцем — стильна модель із актуальним силуетом та виразними деталями. Акуратна в’язана фактура надає виробу затишку та робить його ідеальним для створення сучасних повсякденних образів.
Поло застібається на три ґудзики, що дозволяє регулювати глибину вирізу та змінювати настрій образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - В'язане коротке поло з контрастним комірцем - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
В'язане коротке поло з контрастним комірцем - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('900') ]] ₴