Маркетплейс твоей Страны![]()
В'язане поло на ґудзиках із контрастною окантовкою - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003919452
Характеристики В'язане поло на ґудзиках із контрастною окантовкою - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | кежуал |
| Застежка | |
| Цвет | Джинс |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Фасон | поло |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | 29см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 51см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 6см |
Читать полностью
Сховати
Описание В'язане поло на ґудзиках із контрастною окантовкою - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане поло на ґудзиках із контрастною окантовкою — стильна та сучасна модель, яка поєднує елегантність і комфорт. Напівприталений фасон гарно підкреслює силует і робить образ акуратним та жіночним.
Модель виконана з еластичної в’язки, що добре розтягується та забезпечує комфортну посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - В'язане поло на ґудзиках із контрастною окантовкою - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
В'язане поло на ґудзиках із контрастною окантовкою - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('940') ]] ₴