Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | Lybaile |
| Диаметр | 2 мм |
| Длина | 5 мм |
| Материал | |
| Цвет | м'ятний |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | вбудована літієва батарея |
| Довжина (см) | 6.5 |
| Діаметр (см) | 2.2 |
Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | Lybaile |
| Диаметр | 2 мм |
| Длина | 5 мм |
| Материал | |
| Цвет | м'ятний |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | вбудована літієва батарея |
| Довжина (см) | 6.5 |
| Діаметр (см) | 2.2 |