Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 4 кг |
| Цвет | золотий |
| Потужність | 2500 Вт |
| Об'єм резервуару для води | 2.3 л |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | щітка для більш щільних тканин |
| Також шукають | потужні |
| Розміри | 36.5 х 28.8 х 28 см |