Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Відпарювач для одягу Tefal IT8480E1
| Производитель | |
| Вес | 4.8 кг |
| Вес | 4.8 кг |
| Цвет | |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | керамічна підошва |
| Також шукають | потужні |
| Розміри | 30 x 10.6 x 44.5 см |
| Колір | чорний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Подача пари | 42 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 1300 мл |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Режими | постійний пар |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Tefal IT8480E1
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Tefal IT8480E1
[[ getCurrentDecimal('8300') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8291') ]] ₴