Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Відпарювач Philips STH3000/20
| Производитель | |
| Вес | 0.812 кг |
| Вес | 0.812 кг |
| Цвет | синій |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм резервуару для води | 100 мл |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Функції | складана конструкція |
| Особливості | знімний резервуар для води |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 21.9 x 16.7 x 9.4 см |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Колір | синій |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач Philips STH3000/20
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач Philips STH3000/20
[[ getCurrentDecimal('2429') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2429') ]] ₴