Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Вільний спортивний костюм зі світшотом на блискавці та прямими штанами - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003382619
Характеристики Вільний спортивний костюм зі світшотом на блискавці та прямими штанами - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Ширина по стегнам | 52см |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Фасон | вільний |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | 61см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45см |
| Довжина по боковому шву, см | 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 79см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34см |
Читать полностью
Сховати
Описание Вільний спортивний костюм зі світшотом на блискавці та прямими штанами - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Вільний спортивний костюм — стильний та зручний вибір для щоденного носіння й активного відпочинку.
Світшот має вільний крій із високою горловиною на блискавці, що забезпечує додатковий захист і комфорт. Манжети на рукавах і внизу виробу додають форми, а спереду розташована нашита фірмова емблема, яка підкреслює оригінальність моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Вільний спортивний костюм зі світшотом на блискавці та прямими штанами - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Вільний спортивний костюм зі світшотом на блискавці та прямими штанами - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2180') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1440') ]] ₴