Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Витяжка кухонна Grunhelm GVN 321 B
| Производитель | |
| Вес | 12.4 кг |
| Тип управления | пульт ДК |
| Дисплей | є |
| Уровень шума | 65 децебел |
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Продуктивність | 750 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність | 130 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря |
| Ширина корпусу | 60 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | немає |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, скло |
| Висота димоходу | 750-1150 мм |
| Лампи | LED 2х8 Вт |
| Особливості | зворотній клапан |
| Габарити | 350-950 х 600 х 350 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Витяжка кухонна Grunhelm GVN 321 B
0.0
Всего отзывов:0
Витяжка кухонна Grunhelm GVN 321 B
[[ getCurrentDecimal('5023') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5017') ]] ₴