Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Витяжка кухонна Hansa OTP6243BH
| Производитель | |
| Вес | 5.7 кг |
| Тип управления | |
| Таймер | немає |
| Дисплей | Немає |
| Уровень шума | 65 децебел |
| Тип | телескопічна |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 270 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність | 120 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 60 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | немає |
| Матеріал корпусу | метал |
| Лампи | LED |
| Особливості | зворотній клапан |
| Габарити | 176 x 600 x 300 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Витяжка кухонна Hansa OTP6243BH
0.0
Всего отзывов:0
Витяжка кухонна Hansa OTP6243BH
[[ getCurrentDecimal('4707') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4706') ]] ₴