Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Витяжка кухонна Hansa OTP6243WGH
| Производитель | |
| Вес | 7.2 кг |
| Тип управления | кнопкове |
| Дисплей | Немає |
| Уровень шума | 65 децебел |
| Потужність | 128 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 66 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Висота димоходу | 120 мм |
| Лампи | led gu10 |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Тип | вбудована |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 389 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Габарити | 600 х 205 х 300 мм |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Витяжка кухонна Hansa OTP6243WGH
0.0
Всего отзывов:0
Витяжка кухонна Hansa OTP6243WGH
[[ getCurrentDecimal('5219') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5213') ]] ₴