Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Бензопила Satoshi Premium
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Бензопила Satoshi Premium
| Производитель | ЗЕНИТ |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Вес | 6.5 кг |
| Питание | |
| Система гашения вибрации | |
| Длина шины | 455 мм |
| Шаг цепи | |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Тормоз цепи | |
| Гарантийный срок | 24 календарный месяц |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 3.5 лошадиная сила |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Праймер | |
| Легкий запуск | |
| Состояние | |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
Читать полностью
Сховати
Описание Бензопила Satoshi Premium
Бензопила Satoshi premium Бензопила Satoshi premium: Двухкольцевая хромована поршнева. Потужна, легка напівпрофесійна бензопила для багатоцільового використання, відмінно підійде як для роботи вдома, так і для промислових робіт. Якісний карбюратор дозволяє виробляти легкий старт пили навіть при дуже низьких температурах. Характеристики: Об'єм циліндра: 58см3. Оберти холостого ходу, об/хв: 2500. Максимально допустимі обертів без навантаження (об/хв): 9500. Вихідна потужність: 3.5 кВт Швидкість об/хв: 9500. Свічка запалювання: Виробник: Satoshi Довжина шини: 45.0 мм
Отзывы и вопросы о - Бензопила Satoshi Premium
0.0
Всего отзывов:0